Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Stāsti ikvienam, ko vēlies darīt un kāds vēlēsies tev palīdzēt to paveikt. Viljams Klements Stouns

„Veiksme tavās rokās, jeb, ko dara uzvarētāji, lai uzvarētu.”

Liepāja, 2007. gada 11. aprīlis
 

Kursi „Veiksme tavās rokās, jeb, ko dara uzvarētāji, lai uzvarētu” ir noderīgi vairāku iemeslu dēļ.
Tie palīdz aptvert, ka mīlēt sevi ne tikai var, bet, ka tas ir obligāts pasākums un pienākums pret sabiedrību un valsti. Darbojoties ar sevi tad uzzini dažādas interesantas lietas, iemācies sevi mīlēt un lutināt. Un apkārtējo reakcija ir interesanta! Viņi arī mīl tevi vairāk. :)

Ļoti palīdz sadzīvot ar cilvēkiem; labāk veidojas attiecības ar kolēģiem un klientiem. Saskarsme kļuvusi kvalitatīvāka, patīkamāka un mierīgāka. Disociācija ļoti noder, risinot dažādas problēmsituācijas, kad vajag ātri reaģēt, lai novērstu tehniskas kļūmes utt.

Man patīk, ka domas par naudu un labklājību ir labas!!! Tas iedrošina gribēt pelnīt vairāk un izmantot iegūtos līdzekļus savas un citu sadzīves uzlabošanai.

Aija Burkevica,
pagaidām administratore :)


Šie kursi ir iespēja atlicināt laiku un domāt vienīgi par sevi, savām jūtām un domām. Paskatīties uz tādiem jautājumiem, kuriem ikdienā neatliek laika, un par kuriem neaizdomājamies – saviem mērķiem dzīvē, un arī savām vērtībām. Man līdz šim nebija ne jausmas, kādas tad ir manas dzīves vērtības. Tagad es to zinu.

Tā ir iespēja iepazīties ar visnotaļ jaukiem, interesantiem un labvēlīgi noskaņotiem cilvēkiem, ļoti jaukā un patīkamā vidē. Padalīties savā pieredzē un domās, kā arī uzklausīt citus. Iespēja darboties pašam , nesēžot maliņā un vērojot. Komunicēt, veidot draudzīgas attiecības ar cilvēkiem.

Tā ir iespēja dziļāk izprast, ko nozīmē pozitīvā domāšana, kā tā ietekmē dzīvi. Nesatraukties par sīkumiem, bet koncentrēties uz patiešām svarīgām lietām. Iespēja mainīt un iegūt jaunus, pozitīvus dzīves uzskatus.

Ilze Ungure,
SIA „IG Latvia” darba uzdevumu administratore


Kursi „Veiksme tavās rokās” attīsta spēju domāt un dzīvot pozitīvi. Saskatīt un attīstīt savā dzīvē labo un pozitīvo.

Nozīmīga kursos ir tēma par personīgajiem mērķiem. Tā ir arī iespēja izvērtēt un pārdomāt savas vēlmes un saprast kādu labumu gūšu, ja būs sasniegts mērķis. Izjust sasniegtā mērķa garšu.

Tagad es saprotu to, ka patiesībā viegli iejusties labās emocijās. Pat grūtā brīdī. Tas manā dzīvē palīdzēs ļoti daudz. Noteikti labāk varēšu strādāt komandā.

Santa Nārvila,
veikala vadītāja


Ir vērts apgūt šo programmu, jo ļoti labi var izprast un saprast, kāds ir cilvēks – audiālis, vizuālis, kinestētiķis vai digitālis. Komunicējoties ar kādu no šī tipa cilvēku, tagad spēju labāk saprast, kā viņš uztver manis sacīto, ko dzird, sajūt, saprot utt.

Jebkuram no mums patīk redzēt, just un dzirdēt pozitīvi domājošus cilvēkus.

Laiks ir pats dārgākais, ko nevar nopirkt ne par kādu naudu. Ir jāprot saplānot savu laiku lietderīgāk un nekavēties nevajadzīgās un nelietderīgās lietās.

Gints Siliņš,
ļoti smaidīgs cilvēks :)


Šie kursi man palīdzēja labāk izprast apkārtējos cilvēkus, saprast, kāpēc viņi rīkojas tā, un ne savādāk. Saprotot apkārtējos, man vieglāk atrast kontaktu un veidot labas attiecības.

Tagad protu dzīvē saskatīt pozitīvas lietas un to ir ļoti daudz. Patiesībā dzīve ir skaista. Un, pat ja atrodas kāda `bedre`, tad tā ir pilna ar pērlēm un jaunām iespējām.

Ar prieku konstatēju, ka vecā, labā pārliecība `ja cilvēks zina, ko grib, tad tas piepildās` tiešām ir ….. Tagad es labi zinu, ko es gribu, māku to pozitīvi noformulēt un esmu pārliecināta, ka tas piepildīsies.

Iveta,
jauka sieviete


Kursi „Veiksme tavās rokās” palīdz nostiprināt ticību sev, ticību varēšanai un tam, ka viss ir iespējams.

Nodarbības palīdz aizmirst nedrošību, kautrīgumu, tādēļ viegli komunicēties, iejusties jaunā sabiedrībā un viegli veidot labas attiecības. Būtiska bija tēma par „agresoriem”, „upuriem” un „glābējiem” – tas ļava labāk izprast dažādus cilvēkus.

Pasniedzēja iemāca izvirzītos mērķus vispusīgi analizēt (vai spēšu, vai vajadzīgs tieši konkrēts mērķis). Pārliecināties un noticēt savām spējām mērķi sasniegt.

Olga Gēce,
medicīnas māsa Liepājas reģionālajā slimnīcā ķirurģijas blokā


Tagad protu savas vēlmes izsvērt: vai man tas vajadzīgs vai nē, uzrakstot visus „par” un „pret” uz lapas un vizualizēt situāciju kā būtu, ja es to iegūtu un kas būtu vai kā būtu, ja neiegūtu.

Iemācījos dziļāk paskatieties apkārtējos, pateicoties tēmai `audiāļi, vizuāļi, kinestētiķi un digitāļi’.

Es esmu iemācījusies tikt galā ar emocijām, kas pirms kursu apmeklēšanas man bija diezgan liela problēma. Kā piemēru no dzīves es varu pieminēt došanos uz darba interviju. Gāju uz pārrunām pie veikala direktora. Rezultātā saruna bija īsa. No direktora puses bija jūtama izteikta pārliecība, ka sieviete varot tikai kasē strādāt. Agrāk es būtu ar asarām acīs, raudādama aizgājusi, taču tagad devos prom ar smaidu uz lūpām, novēlot veiksmīgus darbinieka meklējumus

Agnese Čandare,
esmu veiksmīgs cilvēks


Šie kursi man ļāva apzināties to, ka dzīvi dzīvojam savu vērtību, nevis mērķu dēļ. Svarīgi, lai izvirzītie mērķi saskanētu ar mūsu pašu vērtībām, lai palīdzētu tās piepildīt. Saskaņā ar to, iespējams veidot savu dzīvi pilnvērtīgu.

Laba komunikācija un uzticēšanās rodas starp sev līdzīgiem. Uzturoties pozitīvi domājošu, veiksmīgu cilvēku sabiedrībā, ir iespēja kļūt vēl veiksmīgākam. Izmantot sevī un apkārt esošos resursus, lai gūtu panākumus gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.

Sakārtot un saprast savu iekšējo pasauli. Būt pašiem un dzīvot savu dzīvi, nekļūstot par upuriem.

Maira Vilde,
pirmskolas izglītības skolotāja


Programmu „Veiksme tavās rokās” ir vērts apgūt, lai izprastu savu rīcību, kā arī spēt to pozitīvi analizēt, lai turpmāk pieņemtu daudz objektīvākus lēmumus kā rīkoties līdzīgās dzīves situācijās.

Šī programma ļauj labāk apzināties sevi un savas iespējas, kā arī, motivē veidot sev nepieciešamo platformu (mērķus) turpmākai dzīvei.

Egils Sveilis,
labs cilvēks :)

Mūsu klienti