Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Lai būtu neaizstājams, vienmēr ir jābūt dažādam. Koko Šanele

Treniņseminārs „Vērtības un mērķi manā dzīvē”

Rīga, 2006. gada 5. februāris

Skatīt semināra foto

Seminārā „Vērtības un mērķi manā dzīvē” es sapratu, kā formulēt savus mērķus, lai tie piepildītos.
Bija fantastiski ieraudzīt, cik daudz iespēju, resursu un daudz kā cita atrodas mums visapkārt. Jāsaka, ka galvenie mērķi un vērtības, kuras biju formulējusi sev, nākot uz kursiem, būtībā nemainījās, bet tika būtiski precizēti. Ar pārsteigumu ieraudzīju, ka dažas vērtības, kas man likās pašas svarīgākās dzīvē, neviļus pavirzījās otrajā vai trešajā plānā.
Nevarēju iedomāties, ka trīs kursos pavadītās dienas būs tik saulainas un man īpašas. Grupas biedri bija tik gaiši un atvērti, interesanti un visādā citādā ziņā pozitīvi cilvēki. Reizēm pieķēru sevi pie domas, ka bieži gribas smaidīt un ir sajūta, ka lidoju, nevis eju.
Pirmajā dienā formulētie mērķi 2006. gadam, godīgi sakot, tika nofiksēti viegli, sevišķi neiedziļinoties vārdos un detaļās, bet… pārsteigums – 3 nedēļu laikā daži no tiem jau piepildījušies!!!
Lai gan nekad neesmu sev liegusi sapņot un ticēt arī mazliet nereālajam, šis seminārs nostiprināja manu ticību, ka brīnumi notiek, ja vien mēs tos patiesi vēlamies un tie mums ir nepieciešami.
Liels paldies Indrai!

Barba,
strādā valsts pārvaldē


Šajos kursos esmu daudz ko ieguvis. Esmu atskatījies uz savu dzīvi un to izvērtējis. Šīs trīs dienas tiešām bija ļoti interesantas un es daudz esmu guvis. Esmu sastādījis mērķus gan gadam, gan arī desmit gadiem savā dzīvē. Esmu sapratis, kas ir manas vērtības. Tagad esmu spējīgs uzstādīt mērķus un zinu, ka daudzi no tiem piepildīsies, jo tie ir izvirzīti pareizi.
Atmosfēra šeit ir burvīga un cilvēki, kas mācās šajos kursos ir ļoti dažādi un lieliski kā personības. Liels paldies gan pasniedzējai, gan līdzcilvēkiem!

Kārlis,
students


Šie kursi man deva pārliecību par manu ideju un mērķu patiesumu un grūdienu to realizēšanai.
Patiess prieks par sastaptajiem līdzīgi domājošajiem cilvēkiem, ar kuriem brīvi varēja izrunāt dažādus jautājumus. Interesanti bija ielūkoties sevī, savās domās, uzrakstīt tās uz papīra, iemācīties sarunāties ar sevi.

Māris,
automehāniķis


Mērķu seminārs ļauj sakārtot domas un izvērtēt, kuri mērķi ir mani un, kuri patiesībā ir man tuvo cilvēku mērķi. Seminārs palīdz saprast, sadzirdēt sevi – ko es gribu, vai es to tiešām gribu un, kam man tas vajadzīgs. Šeit domas iegroza konkrētās sliedēs – vienam no pārāk plaša makro līmeņa uz šaurāku un konkrētāku, bet citam no ļoti šaura uz plašāku.
Ir svarīgi sajust, ka vēlēties ir labi un to drīkst un vajag darīt. Es uzzināju, ka mērķi ir ļoti cieši saistīti ir vērtībām. Mani pārsteidza vairāki atklājumi pašai par sevi, bija interesanti ieraudzīt, ka joprojām darbojas vairākas programmas no bērnības. Un tas palīdz izravēt svešos, uzspiestos uzskatus un to vietā iestādīt jaunus, patīkamus, pozitīvi orientētus.
Paldies!

Sanda,
psiholoģe


Šajos kursos esmu sapratis tās lietas, ko vecāki jau sen man mēģina pateikt. Šeit darot praktiski – vingrinoties izvirzīt mērķus, man pašam ir izdevies saprast un pat nedaudz sevi pilnveidot.

Atis,
students


Seminārs palīdzēja mazināt racionālā latvieša skepsi pret mērķu uzstādīšanu, vērtību noteikšanu un metodēm, kā iespējams analizēt sevi.
Ja arī šo savdabīgo un interesanto uzdevumu rezultātus būs iespējams izvērtēt tikai turpmākajā nākotnē, galvenais ieguvums saskatāms jau tagad:

    • Trīs piepildītas, neaizmirstamas svētdienas.
    • Lieliski grupas biedri, kuri visi tendēti uz attīstību līdzīgā virzienā.
    • Noderīgi personiskie kontakti.
    • Apziņa par to, ka ir neierobežoti daudz iespēju.

Pēc semināra mani sadusmoja uzskats, ka neesot pietiekoši daudz naudas, tagad es jūtos drošāks, lai rīkotos ar vērienu.
Šis seminārs bija milzīgs impulss jaunu darbību veikšanai. Jāpiebilst, ka semināra dalības maksa pozitīvi mobilizē – palīdz koncentrēties uz pozitīviem ieguvumiem.
Paldies pasniedzējai Indrai, kura uztur patīkamu neformālu gaisotni un palīdz uzturēt atvērtību starp dalībniekiem.

Viesturs,
žurnālists


Man kursu lakā it kā atvērās acis uz manas turpmākās dzīves redzējumu. Indra palīdzēja ar idejām un daudzām tehnikām, kuras izpildot varēju saprast, kādas ir manas dzīves vērtības, kas tieši man pašai ir svarīgi.
Ļoti vērtīga, manuprāt, ir doma, ka dzīve ir restorāns, kurā mēs brīvi pēc savas izvēles varam sev pasūtīt to, ko vēlamies. Tāpat arī tas, ka mums ir jāspēlējas ar dzīvi un vajag atļauties sapņot. Līdz šim mani ierobežoja tas, ko prāts saka priekšā, kādus ierobežojumus tas saskata. Vērtīgi ir tas, ka tagad vairāk spēju ieklausīties savā zemapziņas balsī.
Šajos kursos sastapos ar interesantiem cilvēkiem. Kursu laikā bija jauka un uzmundrinoša gaisotne, bija jūtama savstarpēja ieinteresētība.

Rita,
tulks


Šeit sanākušie, mēs visi kaut ko vēlamies sasniegt savā dzīvē. Un šeit, kursos tika iemācīta tā vienkāršā, it kā katram saprotamā lieta – vēlēties, atļauties gribēt! Pareizi – īsti un konkrēti noformulēt šīs vēlēšanās un mērķus.
Kursos iemācītās metodes palīdz izvērtēt mērķu, vērtību svarīguma pakāpi. Šeit droši iemācamies runāt par saviem mērķiem un vēlmēm, domāt par sevi, savu garīgo izaugsmi. Šeit gūstam pozitīvas emocijas, virzītājspēku strādāt ar sevi, būt mērķtiecīgākiem. Šeit veidojas kontakts, saskarsme ar jaukiem cilvēkiem. Katrs no mums paņem sev līdzi kādas idejas, domas, ko būtisku, kā tālāk strādāt ar sevi, kā uz dzīvi raudzīties vieglāk, pozitīvāk. Grupā valda patiesi pozitīva gaisotne. Prieks, ka vīrieši, jauni puiši interesējas par šādiem semināriem.

Ginta


Kursi palīdz uz saviem mērķiem un sapņiem paraudzīties no dažādām situācijām, precizēt un analizēt to, ko patiesībā gribam.
Izskaidro zemapziņas spēku un iespējas, māca pozitīvi domāt.
Grupā bija cilvēki, kas vēlas pārmaiņas savā dzīvē, uzsākt savu biznesu, sakārtot ģimenes dzīvi, atrisināt problēmas.

Aivars,
skolotājs


Paldies pasniedzējai Indrai Melbārdei un visiem kursabiedriem, kuri palīdzēja iekustināt manus gulošos akmeņus.
Kursi sniedza jaunu skatījumu uz apkārtējo pasauli un deva dzinuli kustēties un darīt lielus un mazus darbus priekš sevis. Kā arī labvēlīgi un pareizi domāt.
Ceru vēlreiz tikties tikpat jaukā domubiedru kolektīvā šinī centrā!
Atsauksmes par manu mērķu rezultātiem būs vēlāk! :)

Anna,
jauka sieviete

Mūsu klienti