Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Tev tūlīt ir jārīkojas tā, lai virzītos uz saviem mērķiem. Veido neatliekamības sajūtu savā dzīvē. Lezs Brovns

"Mērķu meistarklase" - treniņseminārs 2010.gada 28. novembrī

2010.gada 28.novembrī
Pasniedzēja Indra Melbārde
 

Mani iedrošināja-iedvesmoja sapņot un ieraudzīt savus mērķus skaidrāk. Pirms tam bija tikai aptuvena nojausma. Ieguvu ļoti spēcīgu mācību un instrumentus, kā sīki un detalizēti konkretizēt šo mērķi! Nu un, ja tas ir konkretizēts, tad jau tikai viens solis līdz realizācijai, tad tas jau notiek pats par sevi.
Šie kursi būtu visnoderīgākie tiem, kas sapņo, kam ir vīzijas par savu dzīvi, kas intensīvi domā, kā savu dzīvi uzlabot un, iespējams, to jau dara. Šajos kursos tev iedod brīnišķīgus instrumentus - ko tagad, šodien, tūlīt darīt, lai jau iekustinātu savu mērķi un palaistu, lai piepildās!
Pasniedzēja Indra – brīnišķīga, vieda, sirdsgudra skolotāja. Ļoti dziļas un spēcīgas zināšanas par šo mācību. Iedvesmojoša! Prot pārliecināt un liek noticēt saviem mērķiem. Viss ir iespējams!

Ieva Kiršteina,
dizainere


Iemācījos noformulēt savus mērķus. Ieguvu apziņu, ka visi resursi mērķu piepildīšanai jau ir mūsu rīcībā.
Turpmāk vairāk piedomāšu pie tā, lai visi dzīves konteksti būtu lielākā līdzsvarā.
Ieguvu informāciju par mērķu noformulēšanu un mērķu ekoloģijas pārbaudi. Guvu iedvesmu tam, lai savā dzīvē regulāri strādātu pie mērķu izvirzīšanas un piepildīšanas.
Domāju, ka šos kursus ir ieteicams apmeklēt visiem tiem cilvēkiem, kuri ir sapratuši, ka nepieciešamas pārmaiņas dzīvē, bet paši vēl nesaprot kā to izdarīt.
Paldies, ka ir šāda vieta, kur cilvēki var sakārtot savas domas un gūt zināšanas, kuras citur nav pieejamas.
 

Agneta Stašāne,
lielo klientu menedžere
 

Kursu laikā sapratu, ka „viss ir iespējams, ko es patiesi vēlos”. Nekad nebiju iedomājusies, ka, uzstādot mērķi, jāpadomā tik daudz dažādos veidos. Katrs mērķis ir jāredz, jādzird, jājūt, un tad tas ir tavējais. Ieguvums ir arī jaunas tikšanās, jauni kontakti, jaunas idejas.
Es sapratu kā pareizi, precīzi jāformulē savs mērķis, pat pats mazākais un kā virzīties, ar ko sākt, kad sākt un kā sākt savu sapņu piepildīšanu.
Šie kursi visnoderīgākie būtu gan maniem kolēģiem pedagogiem, gan bērnu vecākiem. Tiem cilvēkiem, kuri prot sapņot un ir doma par dzīves mērķiem.
Paldies! Es no šiem kursiem ieguvu daudz vairāk nekā cerēju. Lai Jums izdodas!

Ilgona Vulāne,
pedagogs
 


Galvenie ieguvumi seminārā ir sapratne, ka spēja noteikt savus dzīves galvenos mērķus ir vissvarīgākā ikdienas nodarbošanās, kas veicina panākumu sasniegšanu darbā, privātajā dzīvē, atpūtā un savas personības attīstībā.
Visi mērķi par to, ko vēlos iegūt šajos kursos, ir piepildījušies. Esmu apmierināts par katru latu, ko samaksāju par šiem kursiem.
Paldies! Uz tikšanos!

Andrejs Sviķis,
mārketinga projektu vadītājs
 

Seminārs „Mērķu meistarklase” ir efektīva, koncentrēta zināšanu sistēma par to, kā veiksmīgi, izmantojot katra cilvēka iekšējos un ārējos resursus, izvirzīt un sasniegt katra cilvēka, katras organizācijas mērķus. Apsveicami ir tas, ka akcents tiek likts uz patieso mērķu apzināšanu, kuru izvirzīšana un īstenošana garantē izcilu rezultātu. Īpaši noderīgi man ir skaidri definētie mērķu formulēšanas likumi, kas pēc būtības ir viens no galvenajiem pamatnosacījumiem, lai mērķis veiksmīgi īstenotos.
Ieteiktu uzņēmumiem biežāk lēmumu pieņemšanas procesā, dažādu projektu apspriešanā, izmantot Dekarta koordinātas, kas ne tikai uzskatāmi palīdz izanalizēt jautājumu, bet arī kvalitatīvi iesaista uzņēmuma kolektīvu projekta virzīšanā.
Esmu ļoti gandarīta par to, ka izlēmu apmeklēt semināru, kas man deva iespēju izvērtēt savas personīgās un profesionālās dzīves kvalitāti un aicinātu izvirzīt jaunus, izaicinošus mērķus.
Es noteikti ieteikšu šos kursus apmeklēt ikvienam, kas vēlas sasniegt izcilus panākumus gan profesionālajā jomā, gan personības izaugsmē.
Pasniedzēja Indra ir augstas klases profesionāle ar ne tikai lieliskām teorētiskajām zināšanām NLP, bet arī izcilu spēju teorētiskās zināšanas pārvērst praktiskos piemēros, caur kuriem viņa nodod savas zināšanas kursantiem. Liels paldies Indrai par enerģiju, kuru viņa iegulda ikviena kursanta personības pilnveidošanā.
Vēl gribu teikt, ka Indru noteikti varētu ierindot starp vislabākajiem personības izaugsmes treneriem Latvijā.

Santa Māgure,
strādā Panasonic


Sajutu, ko nozīmē strādāt ar sevi. Domāt un rakstīt par saviem mērķiem līdz galva kņud. Tas ir feini. Sapņa piepildījums sākas ar pirmajiem sīkajiem darbiem.
Tagad māku formulēt mērķus praktiski. Man ir mape jeb instrumentu soma ar ērti lietojamiem instrumentiem mērķu īstenošanai. Esmu ieguvis ko vēlējos. Paldies!
Šie kursi būtu visnoderīgākie katram, kuram ir domas un sapņi. Katram, kurš domā. Šie kursi ir ceļš uz patikšanu sev un pēc tam arī citiem. Nākt, lai iemācītos domāt pozitīvi. Lai trenētos būt labākiem cilvēkiem.
Jūs veicat izcilu darbu. Esmu priecīgs par jums. Vēlu veiksmi!

Raivis Širmelis,
nodarbošanās – būt labam cilvēkam :)

 

Seminārā es sapratu, ka dzīvē nevajag baidīties un bēgt no mērķiem, kuri liekas neiespējami. Izanalizējot mērķi, tas var izrādīties viegli un ar prieku sasniedzams.
Kursu sākumā izvirzītie mērķi man ir piepildījušies, jo esmu sapratis, ko īsti es no šīs dzīves vēlos.
Šos kursus es ieteiktu apmeklēt jauniem cilvēkiem, lai nav jānožēlo – kāpēc es to nezināju jau agrāk!!!

Mārcis Iraids,
nodarbošanās - mežistrāde

Mūsu klienti